- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyCyklistické oblečení ENDURA přináší to nejlepší oblečení nejen pro podzimní dny

Cyklistické oblečení ENDURA přináší to nejlepší oblečení nejen pro podzimní dny

Projezdit celý podzimní den někde venku v terénu, je doslova balzám na duši a pořádná pecka pro tělo. Když se vydaří den, je slunečno, bezvětří, i na podzim lze najít spoustu míst, kde je 15 °C i více. Pro takové případy je dobré mít k dispozici oblečení, které vám bude vhod jak ráno, kdy bude ještě poměrně chladno, tak přes den, kdy bude slunce příjemně hřát, tak i večer, než přijedete domů. 

Kvalita ze Skotska s názvem ENDURA

K velmi kvalitním patří oblečení ENDURA. Vybrat si můžete z bohaté nabídky líbivých a hlavně pohodlných modelů, které dokonale plní funkci, pro kterou jsou určeny. Správnou výbavu najdete jak do slunných dnů, tak do větrného, deštivého i studeného počasí. Zaměřit se můžete na teplé bundy, které neprofouknou, jsou odolné vůči dešti, ale přitom jsou velmi komfortní. Oceníte jistě i pohodlné kalhoty, v nichž vám bude teplo, a díky ponožkám nebo nákrčníkům a dalším důležitým kouskům cyklistického šatníku vám bude během jakéhokoli počasí báječně. 

Společnost Endura se zaměřuje na výrobu cyklistického oblečení již od roku 1993, kdyby byla založena ve Skotsku. Cílem společnosti bylo od začátku zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení pro všechny. Spousta z produktů, které uvedla na trh, si okamžitě získaly velkou popularitu. Nastavila vysoko laťku kvality a drží ji stále stejně vysoko. U oblečení dbá především na jeho funkčnost, odolnost a také moderní vzhled. Postupně se proto vše stala globálním lídrem na trhu.

Chraňte svou hlavu, oči i kolena

Kromě oblečení jsou důležité i další doplňky cyklistů. Ke kvalitním patří helmy, brýle a chrániče UVEX. Na bikero.cz najdete právě teď některé helmy UVEX k dostání se slevou 30 % z původní ceny, stejně jako dětské helmy, z nichž některé se slevou až 50 %.

Podívejte se na bikero.cz a vyberte si oblečení i ochranné pomůcky, s nimiž budete moci jezdit za každého počasí. 

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek