- Komerční sdělení -finance
DomůZpravodajstvíHvězdná znamení mají různé elementy

Hvězdná znamení mají různé elementy

Každé znamení zvěrokruhu má jedinečné vlastnosti a energie. Můžete si však všimnout, že některá znamení sdílejí podobnosti. Rodina zvěrokruhu má tři různé kategorie, známé také jako modality. I o tomto se dozvíte v článku o astrologie.

Celá rodina se skládá ze čtyř prvků, které pracují v rovnováze, aby udržely harmonii. To umožňuje každému zvěrokruhu rozdělit silné a slabé stránky. Ohnivá znamení se skládají ze Lva, Berana a Střelce.

Býk, Kozoroh a Panna tvoří zemská znamení. Jsou uzemnění a zodpovědní, často dobře se svými penězi. Vzdušné znaky odpovídají intelektu. Váhy, Blíženci a Vodnáři spadají pod Vzduch. Rak, Ryby a Štír jsou vodní znamení, která symbolizují emoce.

Než se ponoříme do každého konkrétního prvku, je tu něco, co je třeba řešit, nazývané duality. Ve zvěrokruhu jsou znamení rozdělena do dvou kategorií: mužská nebo ženská.

I když se tento „systém“ může zdát v našem moderním světě trochu zastaralý, můžete také použít negenderová slova pro duality znamení zvěrokruhu, jako je aktivní nebo pasivní.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom jak meditovat nebo co jakým fanoménem se stala numerologie.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek