- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníProtonMail, ProtonVPN a další služby převlékli kabát a nabídnou větší cloudový disk

ProtonMail, ProtonVPN a další služby převlékli kabát a nabídnou větší cloudový disk

Služby již vypadají jednotně a jejich weby se nově sloučily pod doménu proton.me.

Společnost Proton inovovala šifrované služby, které poskytuje.
Změny se dotkly jak vzhledu služeb, tak jejich cen a vznikly i nové funkce.
Nejvýznamnější změnou je zřejmě zvětšená kapacita úložišť jednotlivých služeb.
Švýcarská společnost Proton založená bývalými zaměstnanci CERNu ohlásila velkou změnu. Šifrované služby, které poskytuje, jako jsou e-mail, kalendář, disk a VPN, totiž prošly velkým redesignem, dočkaly se nových funkcí, ale také úpravy cen.

ProtonMail a spol. už teď konečně vypadají, že patří do stejné rodiny. Weby se nově sloučily pod doménu proton.me. Tuto doménu přitom nově můžete používat i pro poštovní služby jako zvláštní alias. Redesign nepřinesl žádné rozsáhlé změny, grafika a ovládací prvky jsou krásnější a stejné napříč službami.

Hlavní funkční změnou je zvýšení kapacity úložiště, kterou používá ProtonMail a ProtonDrive. Bezplatný základ se již všem rozšířil z 500 MB na 1 GB. Z hromady předchozích prémiových tarifů ale zbyly jen tři. Jeden má prioritní poštu, druhý VPN a třetí nabízí to nejlepší z obou. Všem narostla kapacita z původních 5 GB na 15 či 500 GB.

Kdo si platil některý z předchozích tarifů, toho Proton převede na odpovídající nové. Ty mohou být i dražší, během staršího závazku jim ale zůstanou původní ceny. Proton z nabídky vyřadil předchozí nejvyšší plán Visionary, stávajícím uživatelům jej však nechá a pořádně jej inovoval. Kapacita vzrostla z 200 GB na 3 TB, počet adres z 50 na 100. Souhrn všech změn naleznete na oficiální stránce.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek